Z jakimi niedoskonałościami skóry radzi sobie laser kosmetyczny?

Nowoczesne lasery kosmetyczne nie bez powodu stają się jednym z podstawowych elementów wyposażenia poszczególnych gabinetów. Dzięki różnorodnemu zastosowaniu i wszechstronnemu działaniu lasery bardzo dobrze wpływają na kondycję skóry, a także w zależności od wybranego rodzaju pozwalają na skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia lub tatuaży. Najczęściej w gabinetach kosmetycznych pojawiają się lasery diodowe przeznaczone przede wszystkim do depilacji, a także lasery IPL+RF i Q-switched. Dlatego warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się poszczególne urządzenia i w jakich sytuacjach sprawdzą się najlepiej.

Nowoczesny laser, który umożliwia usunięcie tatuaży

W ostatnim czasie coraz większą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetycznych cieszą się zabiegi pozwalające na usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego. Na taki zabiegi często decydują się osoby, które nie są zadowolone z efektów makijażu lub tatuaży oraz które czują się już nimi znudzone. Wówczas wysokiej jakości maszyna do usuwania tatuażu pozwala w pełni pozbyć się pigmentu po wykonaniu serii kilku zabiegów. Godnym uwagi wyborem okazuje się między innymi laser Q-Switched, który zapewnia uzyskanie bardzo dobrych efektów. Prawidłowo wykonane zabiegi umożliwiają usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego bez ryzyka pojawienia się nieestetycznych blizn czy innych zmian skórnych.

W roli maszyny do usuwania tatuażu bardzo dobrze sprawdza się również platforma laserowa, która umożliwia wykonanie różnego rodzaju zabiegów i tym samym pozwala w łatwy sposób rozbudować ofertę danego gabinetu kosmetycznego. Oprócz usuwania tatuażu i makijażu permanentnego tego typu urządzenie umożliwia wykonanie takich zabiegów jak:

  • usuwanie zmarszczek,
  • usuwanie przebarwień i rozstępów,
  • spłycanie blizn,
  • fotoodmładzanie,
  • poprawa owalu twarzy,
  • usuwanie trądziku,
  • poprawa kondycji skóry,
  • usuwanie zbędnego owłosienia.

Przykładem nowoczesnej platformy laserowej jest między innymi urządzenie ICE SPEED PRO 3w1, które pojawia się w ofercie hurtowni Attre. Inwestując w tego typu maszynę, zyskujemy pewność, że za niższą cenę zyskamy urządzenie pozwalające na sprawne wykonanie zabiegów, które zwykle cieszą się największą popularnością wśród potencjalnych klientów.

W jaki sposób przygotować się do korzystania z nowoczesnych laserów wpływających na lepszą kondycję skóry?

Choć lasery w kosmetyce wyróżniają się niesłabnącą popularnością, nowoczesne urządzenia często cechują się dodatkowymi funkcjami, których wykorzystanie w praktyce może wiązać się z różnymi wątpliwościami. Dlatego podczas zakupu warto wybrać hurtownię, która pomoże w przeszkoleniu specjalistów i tym samym pozwoli na szybsze wprowadzenie poszczególnych zabiegów do oferty gabinetu. Taką usługę polegającą na profesjonalnym szkoleniu zapewnia między innymi wspomniana wcześniej hurtownia Attre. Dzięki temu po zakupie urządzenia właściciele gabinetów kosmetycznych zyskują pewność, że lasery będą regularnie i poprawnie użytkowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *