Czy swetry brać na wakacje?

Pogoda w Polsce latem jest dość kapryśna. Bywa, że po trzydziestostopniowych upałach nadchodzi kilka dni, kiedy temperatury nie przekraczają 20 stopni, a wieczorem robi się na tyle chłodno, że trzeba na siebie zarzucić coś cieplejszego. W takich momentach w szafie lub urlopowej walizce powinniśmy mieć pod ręką swetry męskie. To nie jest rozwiązanie jedynie na porę jesienno-zimową. W ofercie Lanieri Fashion znajdziemy wiele ciekawych kompozycji letnich z udziałem męskich swetrów. Dają nam one nie tylko więcej ciepła, ale też świadczą o tym, że wybierając wygodne ubiory, chcemy też wyglądać elegancko.

Liczy się jakość

Wykonane z dobrej wełny, męskie swetry posiadają wiele zalet, z których nie zawsze sobie zdajemy sprawę. Najlepsze są wykonane z wełny merynosów, australijskich owiec, hodowanych jednak przede wszystkim w Nowej Zelandii. Sweter wykonany z merino jest cienki, ale grzeje nas zimą, a latem oddycha. To naturalna cecha włókien z runa zwierząt, które są hodowane w ekstremalnych warunkach. Latem na pewno najlepiej sprawdzą się dzianiny oddychające, posiadające właściwości termoregulacyjne, które powodują, że nadmierna wilgoć wydalana jest na zewnątrz, a właściciele takich swetrów męskich odczuwają suchość skóry niezależnie od podejmowanej aktywności.

Fasony i kolory

Latem, podczas wakacji nie musimy przejmować się jakimkolwiek dress codem. To czas swobody. Luzu, na który pracowaliśmy przez cały rok. Oferta Lanieri Fashion pozwala nam nieco zaszaleć zarówno pod kątem fasonu, jak i koloru, dzięki czemu możemy pokazać, że nawet swetry męskie mogą podkreślać naszą wyjątkowość, oryginalność.

Najpopularniejszy fason czyli tzw. niski półgolf pozwala nam założyć męski sweter zarówno bezpośrednio na ciało, jak i na t-shirt. Wzór w poziome paski to najlepszy kanon op-artu czyli potęgi złudzenia optycznego, który powoduje, że możemy zakamuflować niektóre ułomności naszej sylwetki. Udowodniono, że poziome paski wysmuklają sylwetkę i powodują, że jej właściciel wydaje się wyższy, niż w rzeczywistości.

Warto się cenić

W przepastnych zasobach internetu można znaleźć swetry męskie w cenach, które zaskakują swoim niskim poziomem. Oczywiście, sam decydujesz, co chcesz kupić. Trzeba jednak pamiętać, że niska cena idzie w parze z niską jakością. W Lanieri Fashion znajdziesz kompromisową ofertę, w której dobrej jakości swetry męskie, w różnych fasonach i o bogatej kolorystyce nie są najtańsze, ale też nie należą do najwyższych cenowo. Na pewno jednak posiadają dobrą jakość i fasony oraz wzory, które najbardziej ci pasują na swetrach męskich.

Zawsze to jest wyłącznie twoja decyzja. Jednak zastanów się czy lepiej będziesz się czuł w swetrze o niskiej wartości i z marnych materiałów czy też więcej satysfakcji przyniesie ci noszenie swetrów męskich w takiej jakości, która najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom. Czuj się w wakacje nie tylko swobodnie, nie tylko korzystaj z urlopowego luzu, ale pokaż, że cenisz się niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz. I nie zapomnij zabrać fajnego swetra także na wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *