Jak pachnie Lancome La Vie Est Belle

Węch, choć niedoceniany, w dalszym ciągu odgrywa podstawową funkcję w ludzkim postrzeganiu świata i siebie nawzajem. Aromaty unoszą się wszędzie, towarzysząc nam na każdym kroku. To one tworzą świat, dostarczając nam informacji o ewentualnych zagrożeniach, atrakcyjności seksualnej potencjalnego partnera, a nawet stymulują mózg do intensywniejszego wysiłku. Sprawdź, co o tobie mówi zapach La Vie Est Belle?

Z artykułu dowiesz się między innymi:

 • Z myślą o kim powstała nuta La Vie Est Belle?
 • Z jakich składników składa się kompozycja kosmetyku?
 • Jakie cechy wyróżniają La Vie Est Belle?

SPIS TREŚCI

 • Dla kogo La Vie Est Belle?
 • Jak pachnie La Vie Est Belle?
 • Dlaczego kobiety kochają La Vie Est Belle?

Dla kogo La Vie Est Belle?

Zapach, odzwierciedlający wszystko, co reprezentuje sobą kobieta spełniona, wolna i nowoczesna jest dziełem Oliviera Polge’a, Anne Flipo i Dominique’a Ropion’a.

Aromat, który oprócz ubioru czy makijażu stanowi część stylizacji. Powinien zatem skutecznie podkreślić Twoją siłę i niezależność. Twój zapach powinien dotrzeć do zmysłów, rozpalając je, pobudzając, budząc respekt i podziw.

La vie est belle oznacza po francusku, iż „życie jest piękne”, a czyż może być coś piękniejszego, aniżeli poczucie własnej wartości i pełni kobiecości?

Niepowtarzalna formuła powstała przy wykorzystaniu 63 składników, przy czym niemal połowa z nich jest darem natury. Dzięki temu udało się stworzyć produkt, który dostarczy Ci przyjemności zarówno w ciągu dnia, jak i nocą.

Całość niczym klamra spina le sourire de cristal – kryształowy uśmiech – olśniewający flakon, który podkreśla niepowtarzalność La Vie Est Belle nieprzerwanie od 1949 roku.

Jak pachnie La Vie Est Belle? 

Jak opisać efekt trzyletniej pracy twórców tego arcydzieła, kiedy oni sami potrzebowali aż 5000 prób, zanim uznali, iż zapach w pełni oddaje to, co chcieli wyrazić? Najprościej byłoby odnieść się do wyobraźni, w której źródło szczęścia wyraża się w dominującej nucie irysa Pallida otoczonego jaśminem i kwiatem pomarańczy. Kompozycja zawiera też zapach soczystych owoców czarnej porzeczki, gruszki, podczas kiedy podstawę stanowią: mieszanka paczuli wprost z Bali, fasoli tonki z praliną i wanilią.

Wyjątkowość La Vie Est Belle podkreślają:

 • Słodki owocowo-kwiatowy zapach gourmand w nieco wyrafinowany sposób podkreślający kobiecość;
 • Składniki pochodzą ze zrównoważonych źródeł;
 • Charakterystyczny flakon le sourire de cristal, można napełniać wielokrotnie;
 • Subtelna nuta zapachowa La Vie Est Belle towarzyszy paniom przez cały dzień, niezależnie od stopnia aktywności;
 • Wspaniały pomysł na prezent;
 • Cudowny sposób na wyrażenie siebie, subtelności zmysłów i lekkości myśli.

Całość tworzy delikatny, lecz wyrazisty owocowo-kwiatowy płaszcz otulający aurę kobiety. Orzeźwiająca słodycz jest niepowtarzalnym uzupełnieniem każdej damskiej stylizacji.

Dlaczego kobiety kochają La Vie Est Belle? 

Cudowny, delikatny, a jednocześnie mocno intensywny zapach dla kobiety w każdym wieku.

Na pierwszym miejscu niezmiennie pojawia się zachwyt słodkim zapachem, zmysłowym, czarującym i bardzo kobiecym. Kolejnym atutem La Vie Est Belle jest fakt, że aromat jest trwały, pięknie się rozwija i delikatnie wtapia się w skórę.

Jedyna w swoim rodzaju kompozycja nut zapachowych już z daleka zwraca na siebie uwagę. Jest rozpoznawalna i jednocześnie pożądana.

Dyskretny, choć skończony w swojej formie flakonik z filuterną wstążeczką zmieści się w każdej torebce.

Dodatkowym atutem produktu jest przystępna cena.

Czy można chcieć więcej od życia? Przecież to La Vie Est Belle – życie jest piękne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *